Hayat Arkadaşım

Genel Bilgiler

Beklenmeyen bir vefat veya kaza sonucu malul kalma durumunda sevdiklerine finansal destek sağlamayı düşünen 18-65 yaş arasındaki sağlıklı herkes bu poliçeyi alabilir. Tehlikeli hastalıklar teminatını almanız durumunda yaş sınırı 18-55 olacaktır.

Hayatınızın zor anlarında sevdiklerinizin yanında olamasanız da Hayat Arkadaşım Yıllık Hayat Sigortası ile onlara destek olabilirsiniz.

Teminatlar Nelerdir ve Ne Zaman Kullanabilirim?

Bu poliçede Vefat, Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Maluliyet ve Sürekli Maluliyet, Tehlikeli Hastalıklar, Kaza Sonucu Gündelik İş Göremezlik ve Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatları’nı alabilirsiniz.

Poliçe süresi içerisinde aldığınız teminatlardan herhangi birinin riskinin gerçekleşmesi durumunda, poliçenizde belirtilen sigorta teminatı vefat halinde kanuni mirasçılarınıza, tehlikeli hastalıklardan birine yakalanma veya maluliyet hallerinde kendinize ödenir.

Teminat Tutarı ve Prim Ne Kadar?

Teminat tutarı 10.000 TL ile 3.550.000 TL arasında olup, ödeyeceğiniz prim yaşa ve cinsiyete bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte başvuru formunda yer alan sorulara verilen cevapların yanı sıra yaşa ve sigorta bedeline göre başvurularda çeşitli tıbbi tetkikler istenebilmektedir.

Nasıl Daha Fazla Bilgi Alabilirim?

Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gidip, Ziraat Emeklilik Bireysel Emeklilik Uzmanlarına Hayat Arkadaşım Yıllık Hayat Sigortası istediğinizi söyleyiniz ve Başvuru Formu’nu doldurunuz. Poliçeniz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.

Bu Poliçenin Süresi Ne Kadardır?

Bu sigorta 1 yıl süreli olup, istenildiğinde yıllık olarak yenilenebilir.

Bu Sigortayı Nasıl Satın Alabilirim?

  • Ziraat Bankası şubelerinde bulunan Bireysel Emeklilik Uzmanlarımıza başvurabilirsiniz.
  • 0850 222 97 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak size en yakın Bireysel Emeklilik Uzmanımıza nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.